| iron2man a întrebat:

As vrea sa-i fac un cadou frumos prietenei mele de Valentine's Day. Vreau idei, ceva pana in 100 lei

Răspuns Câştigător
| allison20 a răspuns:

Un urs mare, o perna in forma de inima, o cana imprimata cu o poza cu voi, un buchet mare de trandafiri, o poza inramata sau poate chiar o bluza daca stii ce marime poarta.

4 răspunsuri:
| Smileygirl23 a răspuns:

Mai bine o duci undeva unde sa fiti doar voi doi si sa ramana o amintire placuta. Bineinteles ca nu trebuie sa lipseasca florile, dar de restul banilor o poti scoate intr-un loc dragut cu o atmosfera romantica. eu una pretuiesc mai mult momentele in sine decat obiectele. doar parerea meahappy

| iron2man explică (pentru Smileygirl23):

O sa retin, mersihappy

| vladEUS a răspuns:

Un prezervativ prietene laughing)

| flori5 a răspuns:

O pereche de cercei si o bratara de argint cred ca ar fi frumos, sau o perinuta cu poza voastra sau cani tot cu poza voastra ceva care u crezi ca ar fi pe gustul ei