| smile14 a întrebat:

Ce cadoua pot sa-i fac mamei de ziua de nastere cu 20 lei?sad

3 răspunsuri:
| Vicii a răspuns:

Cumparai o o initiala din argint

| ToxicKissLavynutza a răspuns:

Cumparai o vaza si eu i-am cuparat o vaza din portelan da a costat 140 de lei
Cumparai o vaza frumoasa sau cosmetice care si-a dorit ea

| deiuuuu a răspuns:

Daca ii palc bijuteriile ai putea sa ii cumperi o pereche de cercei, sau un colier de argint. sunt bijuterii foarte frumoase si mai ieftine. sau ai putea sa ii cumperi un obiect decorativ. :d sunt mult elucruri pe care le poti facewinking. sper sa gasesti cadoul potrivitwinking:*