| SadBoyForever a întrebat:

Ce calificative ti se dau la competentele de la informatica si engleza? Mi le puteti spune va rog?

1 răspuns:
| Zedge a răspuns:

Banuiesc ca te referi la bacalaureat.
Pai la informatica este incepator, mediu, avansat si experimentat depinde de cate puncte faci te vei incadra la o categorie, iar la engleza exista 4 nivele A1-incepator, A2-mediu,
B1-avansat si B2-experimentat doar ca la engleza sunt 2 probe: cea scrisa si cea orala. La proba scrisa in functie de puntaj iei un calificativ, iar la proba orala depinde cu te descurci cu vorbirea in engleza ramane la aprecierea profesorului sa decida ce calificativ iti da.
Bafta!