| AnemonaP a întrebat:

Ce cantar imi recomandati sa imi cumpar,care sa fie foarte bun? Ieri mi-am cumparat unul te la flanco, la 150 lei, ieri seara mi-a aratat 55, peste cateva minute 57. In dimineata asta 48... O sa il schimb. Dar de care sa imi iau?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si eu mi-am luat cantar electric si l-am aruncat. Cele mai bune sunt cele mecanice. Au o rotita de reglare si le pui pe o suprafata plana. Reglezi si te cantaresti. http://www.compari.ro/cantare-c3190/cantar-baie-mecanic/

suntserios
| suntserios a răspuns:

Astea electronice sunt foarte sensibile, ai grija pe ce suprafata il pui, daca nu e perfect plana arata gresit