| anonim_4396 a întrebat:

Ce carte cititi in prezent?

6 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Eugenie Grandet de Balzac. Imi trebuie pentru ora de romana, dar am observat ca imi place cat de cat sa o citesc, mi se pare interesanta, mai ales tipologiile personajelor, care sunt principalul punct de interes al acestei carti happy.

| nyko06 a răspuns:

Spovedania unui ucigas /Legenda sfantului betiv de Joseph Roth

| Loveeeeeeeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Dragostea dureaza 3 ani - Frédéric Beigbeder. Este mirobolanta.

| Joker a răspuns:

De veghe in lanul de secara - J.D. Salinger

imi place foarte mult.winking

| Lucaci a răspuns:

Elevul Dima dintr-a saptea de Mihail Drumes

| danielahopes a răspuns:

Eu citesk momentan: Jurnalele Vampirilor 3-Furia de L. J. Smith(incearca cartea este super interesanta si foarte captivanta)ciao!