| AlexaLovesSkillet a întrebat:

Ce carti gen Jurnalele Vampirilor, Twilight Saga, The Secret Circle mi-ati recomanda? Fundita.

3 răspunsuri:
| 10roxana10 a răspuns:

Eu vara asta ma apuc sa citesc, the secret circle,, dar ai idee cam cat ar costa?

| CosMinUtZuuUu a răspuns (pentru 10roxana10):

Daca le cumperi editie de buzunar le poti comanda cam cu 16 lei toate cele 3 volume! Daca le vrei editie normale ajung la 100 lei(poate nu chiar 100)laughingiar volumul 4 inca nu cred ca e in format editie de buzunar dar cand va aparea cred ca va fi distribuit impreuna cu revista bravoBafta!happy

| enola11pink a răspuns:

Citeşte Harry Potter, le-am privit dar cînd le citeşti e alta, foarte tare!