| ĄŇÐİ a întrebat:

Ce chestie trasnita ati facut voi? Cea mai tare primeste FUNDA :*:*:*

Răspuns Câştigător
| KidduHerexD a răspuns:

Hi!
nu e de loc trasnita dar mereu cand ma gandesc la ea ma bufneste rasul meu istericlaughing
cum sa incep...
eram in pauza in curtea scoli ma plimbam cu niste baieti foarte draguti si am trecut printr-e un spatiu ingust intre un pom si o bancutza, tin minte ca in acea zi aveam niste blugi foarte subtiri dar foarte frumosi, apoi ne-am inghesuit toti sa trecem si eu am trecut pe langa banca iar banzutza aceia nesuferita avea un cui scos blugi mei s-au rupt agatati in acel cui...
toata lumea a venit in jurul meu si a inceput sa rada de mine...
apoi la ore am stat in chilotei!
toti p[rofesori m-au intrebat ce am patit de parca m-a violat cineva dar in fine a fost o zi de ne uitat dar totusi imi lasa un gust amar cand imi amintesc de ea so ne e asa amuzanta dar sper ca ti-a placut fundita?

1 răspuns:
| dragutza_1869 a răspuns:

M-am certat tare cu iubi.si noaptea cind dormea, i-am pus cureaua la git si l-am sufocat putin. da cu intentia sa-l sperii numai.si dimineata cind am dat ochii nu vb.si dupa ce-mi spal fata ma apropii de el si ne-am imbratisat sarutindu-ne. a fost ceva trasnit.winking