| Feeetitzaaa a întrebat:

Ce conteaza pentru voi cel mai mult in momentul in care va cautati un iubit/a aspectul fizic sau sufletul? fiti sincerihappy

Răspuns Câştigător
| Yana a răspuns:

De obicei, te lovesti de aspect. Personal, nu ma intereseaza atat de mult aspectul, cat ma intereseaza mentalitatea si modul sau de a se comporta.

[Yana]

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Aspectul fizic-30%
Sufletul & intelectul-60%
Defecte-10%laughing

| Bacemi a răspuns:

In primul rand sufletul. Nu as putea sa am o relatie cu o fata superficiala. In schmb la capitolul frumusete fac destule compromisuri. E drept ca si frumusetea conteaza dar asta niciodata nu va fi suficient pentru a-mi dori o relatie cu o fata.

| Emena a răspuns:

Sincer, amandoua :d.

| emm a răspuns:

Sufletul, apoi fiziculbatting eyelashes
acu' sincer, asta nu inseamna ca poate sa arate ca un capcaunlaughing

| den a răspuns:

Prima data ma uit la aspect, dar degeaba arata bine daca comportamentul lui este unul de ratat si nu ma respecta. Eu le gasesc pe amandoua laughing

| BlueRose1 a răspuns:

Pai dupa mine acel ''iubit '' trebuie sa fie de gasca si daca e si dragut e perfect tongue si da sa fie bun la suflet

| us3r a răspuns:

Sufletul lui il caut... dar trebuie sa ai multa rabdare...si incredere

| georgik21 a răspuns:

Pai, la inceput cred ca mai mult conteaza aspectul fizic, asa e si normal, e primul lucru care te atrge, dar pe parcursul relatiei acesta cade pe locul doi.Cand ajungi sa cunosti persoana de langa tine o iubesti pentru felul ei de a fi.