| Cristea468 a întrebat:

Ce credeti ca distruge tineretul in ziua de azi?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Prea multe informatii media, de multe ori contradictorii. De aici rezulta ca ei incearca sa gandeasca cu creierul lor. Dar din lipsa de experienta de viata, normal pentru varsta lor, de multe ori gandesc prost.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dar de ce mergem pe prezima ca tineretul din ziua de azi e distrus?

| dullcat a răspuns:

Informatiile excesive si expunerea de la varste inadecvate fata de tot feluri de lucruri care au fost facute predominant pentru adulti, nu pentru adolescenti debusolati de furtuna hormonala sau pentru copii care nu stiu pe ce lume traiesc.

| Hyperion7 a răspuns:

Tehnologia folosita greșit

| torA122022 a răspuns:

Droguri.