| BUBULINA a întrebat:

Cum se distreaza tineretul in ziua de azi?

8 răspunsuri:
| Criiss16 a răspuns:

Buna. Eu vinerea ies in oras cu prietenele mele, iar sambata ne strangem multe persoane si stam pana la 2 maxim prin oras. Nimic interesant dar ne distram. (:

| Criiss16 a răspuns:

Aaa, aici majoritatea merg prin oras cu sticlele de bautura dupa ei, beau pana nu mai pot, fumeaza marijuana, si asta e distractia lor! ¬¬ Din pacate nu stiu cum se distreaza cei din Romania. hmm Chiar, cum se distreaza? thinking

| furios4you a răspuns:

Pe fata de buca (facebook). cica e la moda

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Droguri, orgii, betii!

| Maryanoo a răspuns:

Fiecare se distreaza cum simte dar ceea ce e dureros ca majoritatea tinerilor din Romania isi bat joc de viata lor fara sa isi dea seama si va fi prea tarziu cand vor realiza cat de mult gresesec. Sunt nenumarate moduri de a te distra, de a te simti bine alaturi de prietenii adevarati; trebuie sa alegi lucrurile pozitive, daca stii in primul rand care sunt acelea. Te poti distra si fara droguri, fara sex, fara bautura in exces, fara acte de teribilism si inconstienta, fara nopti pierdute in cluburi unde multi dau bani fara sa se gandeasca ca ii imbogatesc pe altii si ei isi distrug plamanii si ficatul.As scrie foarte multe aici dar nu stiu ce varsta ai. Have Fun & enjoy your life!

| elasexygagica a răspuns:

In clublove struck

| вяυηηєттα a răspuns:

Hmmm` Greu de raspuns`
Inafara de discoteci, bautura, si alte lucruri se mai distreaza altcineva altfel?

| AdrixNattyXoXoX a răspuns:

Usor de zis uita-te la un film ca american pie. E cel mai simplu mod. Sau plimbandu-te cu prietenii prin parc sau pe strada. E bine sa fie un grup putin mai mare care sa includa si un comedian. Cam atat... Ce as putea sa iti spun? Am 12!