| Indecenta a întrebat:

Ce fantezii mai are tineretul din ziua de azi?

Răspuns Câştigător
| AnonyMess a răspuns:

He he. Angelina Joly fara sutien. din astea de 16 goale. Brunete. Blonde sa fug k o fata pe o insula pustie (tot de 16 ani ) sa fiu baiatu lu obama sa fiu extraterestu sa merg in univers sa ating everest! si am doar 13 ani laughing

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Stai doua zile numai la categoria asta(dragoste si sex) si le afli pe toate!

| LoveItachi4Ever a răspuns:

ooo frate eu am niste fantezii ti le si zic si am 13 ani subliniez: vreau sa am o cascada de ciocolata si sa mananc fructe trase in ciocolata apoi, sa ma ucid impreuna cu chucky, sa fac mate cu andi moisescu si sa fiu un caine sau orice animal!

| RafaelTaru a răspuns:

Sa fac sex corp la corp cu Leighton Meester.
http://slashgossip.com/......underwear/