| corina977 a întrebat:

Ce credeti ca inseamna cand un baiat te ciupeste de fund si iti este un prieten apropiat...si mie imi place de el. dar lui nu ii plke de mine dar asta reiese din comportamentul lui... voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Oare taica-su nu l-a invatat cum sa agate o fata normal? Ce penibilstraight face

4 răspunsuri:
| midnight a răspuns:

Oooooooooooo corina...cine e?:->

| Ea_3507 a răspuns:

Cam bădăran băiatul, nu crezi? Nu cred că te place, se joacă doar.

| diia_3959 a răspuns:

Tine la tine foarte mult, dar nu e neaparat sa te placa. vezi intreabai prietenii ce parere are el despre tine. funda?

| Girl_5668 a răspuns:

Se joaca, flirteaza cum fac toti baietziii.nu are sens sa te complici si sa te gandesti ca te place.joacate si tu da nu prea prea ca nici joaca asta nu e buna.happy