| Twister09 a întrebat:

Ce credeti ca pica la bac 2021 la Romana la subiectul 3 la real? Foarte multi zic ca pica proza. dar unii profesori sustin ca Ion sau Harap Alb. Va rog sa va dati cu parerea numai justificat si cu argumente. Multumesc mult!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vlad Dobrescu-Globul de Cristal

| Bvb_Kida_2001 a răspuns:

Îți pica fața

| sidkid a răspuns:

Buna! Ce credeți că pica mâine la sub 3 română bac?!

| Dimoiu_Ruben_1995 a răspuns:

Învață tu și o sa vezi ce pica laughing

| Gafita_Madalin_Ovidiu_1990 a răspuns (pentru Dimoiu_Ruben_1995):

Cand ai sa fii a 12 a si vezi ce futere sunt operele nu o sa mai razi, noi acum avem 12 opere, dupa poza pe care o ai peste ani o sa se reintroduca si restul de opere si pe total o sa ai 27/29 de opere de invatat si atunci radem noi