| omulpaiangan a întrebat:

Ce credeti ca se intampla dupa moarte? Eu cred ca doar adormi si nu te mai trezesti, nu cred in chestii precum iadul si raiul.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vine iadul, raiul si exilul chestia aia intre rai si iad. Macar cei care nu au o jumatate pe pamant o gasesc in rai.

| thegatekeeper a răspuns:

Nu exista o teorie in care sa cred cu convingere, insa pe de o parte tind sa cred ca nu exista o "viata dupa moarte", asa cum ai spus si tu, si ca nu mai suntem constienti dupa ce murim fizic, dar pe de alta parte tind sa cred in reincarnare sau ca exista constienta dupa moarte, intr-un fel sau altul.

Răspuns utilizator avertizat
| OnuOnulică a răspuns:

Exact la fel cred si eu.E imposibil sa existe mai multe lumii.

Dupa ce mori e timp de odihna, nu chin.

| Sheriarty a răspuns:

Si eu banuiesc la fel.
Cand mori, teoretic, inima ti se opreste si "intri" intr-un somn adanc.