| gabryel a întrebat:

Ce credeti ca se va intampla in 2012 in afara de chestia cu sfarsitul lumii (care cred ca e o mare aberatie) ce se va intampla cu situatia crizei economice si cu lipsa locurilor de munca, oare se vor reglementa aceste 2 lucruri? vreau raspunsuri si comentarii.

3 răspunsuri:
| pretzel a răspuns:

Asa este: chestia cu sfarsitul lumii e o tampenie dar lasand asta lka o parte cred ca la ce boi (altfel nu le pot spune) ne conduc eu crted ca va fi mult mai rau.sad...

Răspuns utilizator avertizat
| Sigmund a răspuns:

În ritmul în care mergem şi având în vedere competenţa conducătorilor noştri cred că în 2012 va fi mult mai rău. Ţin să cred că nu va mai fi cum a fost, ci din contră ne vom scufunda tot mai rău.