| Pisoiul a întrebat:

Ce credeti caci este mai important? Inteligenta de 9.60 media generala s-au frumusetea? Nu se accepta ambele!

Răspuns Câştigător
| alintush15 a răspuns:

Pai logic, in ziua de azi accentu se pune mai mult pe frumusete, sa fim realisti.Pt ca la prima vedere societatea iti vede frumusetea si mai apoi inteligenta. Eu personal as alege inteligenta.Cunosc multe persoane frumoase, insa din pacate este singurul plus, restul fiind o gramada de minusuri! Daca esti si inteligent si frumos te poti considera norocos.

O zi buna! succes!

4 răspunsuri:
| XVCDG a răspuns:

Inteligenta ca frumusetea e trecatoare.

| Marrriaaa a răspuns:

Uau, e complicat, happy
Stiu ca nu amn2, dar eu al un baiat le'as prefera pe amn2, dar e greu
happy
nu pot sa-ti dau un raspuns, sincer happy
>; d

| anonimatus a răspuns:

Pai nu stiu el nu e ff frumos dar mie imi plc de el de nu mai pot iar media e 7, 8 depinde nu conteaza ce medie are sau qt e de frumos:Xconteaza sa te simti tu bine ca el si sa il iubestiwinking

| xXToNyXx a răspuns:

Inteligentabig grin