| anduta1999 a întrebat:

Buna,.TPU ..credeti ca Cristian Gog (castigatorul romanii au talent 2012) a castigat pe drept?

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Da a castigat pe drept,toti stim ca a folosit trucuri,insa multi bat din gura aiurea ca ei au vazut ce au facut si nu mai stiu ce, astea sunt baliverne si habar nu au ce e cu ei, vorbesc sa para interesanti.a folosit niste trucuri ce e drept, dar le-a folosit cu cap si totodata a reusit sa faca si spectacol, deci bravo lui!

13 răspunsuri:
| waXonwaXoff a răspuns:

Mai mult merita dansatorul, no limit sau bar session.

| cυρcαкє a răspuns:

Buna!

NU! Nu a castigat pe drept. A avut un complice ce l-a ajutat la faza cu numele castigatorului ( http://www.youtube.com/watch?v=CAHQHRBCZkg -citeste si comentariile).
Insa, faza cu pulsul chiar nu stiu cum a facut-o, dar oricum este si acolo o explicatie.
Ideea este ca, alti cantareti sau dansatori meritau cu adevarat sa castige Romanii au talent.Acel truc il putea face orice om normal.

Pa-pa!

| BiuL a răspuns:

Da. Era evident ca foloseste iluzii, de aceea se numeste iluzionist. Nu exista magie sau vrajitori, cel putin nu in viata reala.

| EyesSad17 a răspuns:

Eu cred ca da pentru ca nu e asa de usor sa convingi publicul ca magia e magie si nu un truc ^^ dar ca talent spune ca "Romani au talent "trebuia dansatorul acela care a dansat ca un robot ^^

suntserios
| suntserios a răspuns:

Talentul lui a fost sa prosteasca lumea, si se pare ca a reusit.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poate că da, l-au votat fraierii, dar mie una, NU MI-A PLĂCUT!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deşi m-am uiat la emisiune doar ocazional, când nu aveam altceva mai bun de făcut, nu mi-a plăcut Gog. Mi s-a părut foarte plin de sine si deloc spectaculos. Faptul că Andi Moisescu a fost atât de impresionat, m-a dezamăgit.

| Dana211 a răspuns:

Tinand cont de faptul ca desi lumea stia ca ceea ce face el e doar o iluzie si cu toate astea l-au votat atunci bineinteles ca a castigat pe drept

| QiCKaaTc a răspuns:

Da.

Răspuns utilizator avertizat
| Stileblue a răspuns:

Nu, pentru ca tot ce a facut el au o explicatie!

| darkinside21 a răspuns:

Ai pus o intrebare usturatoare pentru multi happy Nu a castigat pe drept. Normal ca toate trucurile pe care le-a facut au o explicatie, de aia se numesc trucuri! Totusi, erau cativa concurenti extrem de talentati care meritau sa castige. Dar daca in Britania se intampla la fel, unde talentele adevarate sunt umbrite di niste afumati, la noi de ce ar fi altfel?

| Snyper7 a răspuns:

Nu!