| Bianka_9565 a întrebat:

Ce credeti despre asta lume... Daca o lacrima iti pica pe inima ai grija sa nu te patezi ca daca te patezi ramane urma amintirilor urate, a suferintei, a tristetii si a durerii. Deci va place?

Răspuns Câştigător
| Alleee18 a răspuns:

Este foarte profund...este frumos si foarte adevarat. Daca este scrisa de tine, uau, esti foarte tare. O perspectiva interesanta asupra greutatilor vietii...
Bafta in continuare :*. Daca mai gasesti asa ceva mai posteaza'le.imi plac mult :d.

1 răspuns:
| Bianka_9565 explică:

Iti multumesc mult... aproapte in fiecare zi sunt trista si compun mici citate, da o sa mai scriu in continuare ca voi sa le cititi...:d