| BlackDarkAngel a întrebat:

Cum sa nu mai plang din cauza emotiilor,tristetii, amintirilor?

Răspuns Câştigător
| PinkTerror a răspuns:

De ce sa nu plangi?

problema nu este de plans, problema este ca trebuie sa iti rezolvi lucrurile care te fac sa plangi.

In plus amintirile sunt in trecut. Oricat de dureroase ar fi aminteste-ti ca nu mai ai cum sa le schimbi dar nici ele sa te mai raneasca. Invata din experiente si priveste inainte.

Plansul e bun... atat timp cat nu devine o obisnuinta, nu incepe sa te victimizezi.

Have Fun

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E indicat sa te descarci la emotii.