| scump3tea a întrebat:

Ce credeti despre blaxy girls? Eu le adoooooorrr! Imi place pentru ele nu apar la tv in bichini si cu decolteuri, sint super.
Dar de cine va place cel mai tare din trupa?

Răspuns Câştigător
| shanela a răspuns:

Doamnelove struck cat de mult le apreciez si imi place la nebunie muzica lor si crede-ma le plac pe toate dar cel mai mult imi place de Rucsylove struck

1 răspuns:
| Yosifica a răspuns:

Si eu le-am auzit,ador f f f mult melodia lor dear mama :X:X, imi place de cea blonda si cea satena care canta la microfon in melodia aceia, scuze nu le stiu numele big grin