| MaraMărr a întrebat:

Ce credeti despre fetele brunete si cu ochii verzi? baieti ast. rasp. voastre.

10 răspunsuri:
| chupachups1234 a răspuns:

Ti se par cam rebele rolling on the floor Foarte tare rolling on the floor

| MaraMărr explică:

Ma faceti sa rosesc blushingmultumesc.

| darkrider a răspuns:

Si eu sunt brunet cu ochi verzi si evident imi plac si fetele brunete cu ochi verzi, ador ochii verzi happy

| OaKi12 a răspuns:

Sincer eu nu am vazut nici o data o fata bruneta cu ochii verzi.

| ioanaaa_3599 a răspuns:

Desi sunt fata iti voi raspundehappy
dupa parerea mea fetele brunete cu ochii verzi si cu tenul inchis sunt idealul de frumusetehappy
eu sunt bruneta cu tenul inchis si am ochii negri si imi pare tare rau ca nu am ochii verzi dar ma rog...

| Ryuk751 a răspuns:

Mie mi se par foarte atragatoare mie unul imi plac foarte mult, desi mi se par cam rebele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne place place place...

| Brunette67 a răspuns:

Hehe. Dar tenul nu il am ft ft inchis. Dar totusi. Mi.au spus multi : „Brunetele cu ochii verzi fac furori " smug Asa ca bucura.te! :*

| unleashed68 a răspuns:

Nu conteaza cum arati, conteaza ce ai in suflet, dar daca ai ochii verzi, ai dat lovitura laughing big grin

| massanaconda a răspuns:

Un raspuns sincer...majoritatea baietilor nu se uita la culoarea ochilor si la culoarea parului...laughing