| ladybug17 a întrebat:

Ce credeti despre fraza "Alegerile pe care le facem ne dicteaza viata pe care o avem acum"? E adevarat?

Răspuns Câştigător
| Mjdolhfi a răspuns:

Da e adevarat! De multe ori trebuie sa ne gandim bine inainte de a face un lucru...nu poti sti consecintele! De aceea mai intai trebuie sa ne gandim foarte bine, pentru ca nu stii ce iti rezerva viata. pupkissSi imi place mult frazabig grin

1 răspuns:
| Ea12345 a răspuns:

Categoric.Viata ne este infaptuita de actiunile noastre.De aceea trebuie sa ne gandim la consecinte...