| squarehead a întrebat:

Ce credeti despre o cariera militara? Sunt in clasa a8-a si m-am gandit sa merg la liceul militar,( cu admiterea nu cred ca ar fi probleme). Stiu ca este mult de munca si este destul de greu, dar totusi chiar iti pierzi copilaria acolo? pentru ca asa am mai auzit si nu as vrea sa pierd bucuriile tinereti...
Acum sunt cam indecis si pana in ianuarie trebuie sa decid pentru ca atunci este examenul medical... Sper ca ma puteti ajuta.

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Categoric. Odata intrat la liceul militar deja incepi sa te "calesti". Pana la urma nu ai nimic de pierdut, daca nu iti place, dupa ce termini liceul poti sa te duci la oricare alta facultate. Dar e o cariera banoasawinking

| Nicoleta a răspuns:

Daca ai abilitatile necesare, atunci mergi acolo.Liceul militar e foarte cautat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah baiete iti dau un sfat ca intre baieti:daca ai conditie fizica(cat de cat, pentru admitere) si vr sa mergi pe cariere militara du-te e mult de munca insa daca te tii de ia calumea ajungi departe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu sa daubig grin uite id meu viki.carstea

| adrianaa01 a răspuns:

Si eu ca fata ma gandisem sa merg acolo. Intr-adevar e greu, dar daca tu iti doresti cu adevarat merita sa incerci thinking
Doar sa stii ca e mult de munca tongue