| amos5000 a întrebat:

Ce credeti se ieftineste decodarea la iphones 4s pana la iarna?

2 răspunsuri:
| DedeeAndreea a răspuns:

Buna,amos5000.Pai,sincer,nu se stie daca se va ieftini sau nu, insa parerea mea este ca nu se va ieftini pana la iarna.Cred ca nu se va ieftini nici pana la vara, dar pana la iarna?! Imi pare rau, si eu as vrea sa imi cumpar un IPHONE4s,dar este prea scump, si nu prea vreau sa dau atatia bani pe un telefon.Bafta! Sper ca raspunsul meu te-a ajutat!

| wat100 a răspuns:

In nici un caz sa se ieftineasca pentru ca nu are de ce