| Biancabiibiii a întrebat:

Ce credeti? Un barbat preferea o femeie vorbareata sau una mai putin vorbareata?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu este o regula anume.Dar de obicei barbatii prefera femei mai putin vorbarete.

| AtateaConditii a răspuns:

Depinde de multe chestii, de ce ii place barbatului. Eu daca as fii baiat mi-ar placea fata sa fie mai tacuta dar desteapta, si sa vorbeasca numai cand e de vorbit sa zica chestii interesante dar daca e cam prostuta mi-ar placea sa vb mult si sa fie glumeatahappy.

| RexCuParuCret a răspuns:

Depinde de barbat.
Nu sunt reguli in asemenea cazuri.