| inessaxxx a întrebat:

Ce credeti voi despre ochii verzi?

5 răspunsuri:
| RainbowAndra a răspuns:

Niciodata sa nu-i crezi laughing
Asa se zice, dar nu pot sa-ti confirm

| RainbowAndra a răspuns:

Nu, nu sunt oameni rai daca au ochii verzi, nu conteaza culoarea ochiilor. De exemplu varul meu are ochi verzi si nu este rau, chiar ma inteleg bine cu el.

| haruharu a răspuns:

Mie chiar imi plac foarte mult.De cand eram mica mi am dorit si inca imi doresc dar prefer sa nu mi pun lentile pentru ca mi ar parea rau sa mi se zica "Ce ochi frumosi ai!" si eu sa spun ca am lentile straight face oricum sunt minunati imi inspira inocenta, mister si cateodata nici nu i pot privi.

| inessaxxx explică (pentru haruharu):

Am vrut sa aflu parerile voastre pentru ca am ochii verzi mie imi plac dar se spune ca adica sun oameni rai cei cu ochi verzi nu stiu ce sa spun oricum mersi de rs

| haruharu a răspuns (pentru inessaxxx):

N-ai pentru ce