| georgik_8001 a întrebat:

Ce credeti voi oare despre scoala? funda

Răspuns Câştigător
| ParanoidKidu a răspuns:

Nu-i o pierdere de vreme, scoala este ca o stea, ceva special pentru toata lumea, chiar daca ni se dau foarte multe teme.

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pierdere de timp.Prea mult accent pe teorie si prea putin pe practica

| User a răspuns:

Huuuuuuuaaaaaa

| saymoon a răspuns:

Scoala - cimitirul groazei.

| Kaeden a răspuns:

In opinia mea scoala este o institutie care ii ajuta pe copii cum sa isi formeze un viitor, sa isi formeze un caracter si sa nu ajunga un doar un alt golan de pe strada.
De geaba te duci la scoala sa inveti cat face 2+2 sau tot felul de chestii inutile.Trebuie sa inveti ceea ce iti place si cea ce te poate ajuta in viitor si nu absolut tot ce iti preda profesorul.

| elenaeli a răspuns:

Locul cel mai periculos din lume-scoala