| Daria a întrebat:

Cum credeti voi ca e Raiul? Si oare cum este in realitate?thinking

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu a venit nimeni de acolo ca să spună. Nu îmi imaginez cum este!
Întreabă un preot.
Pa, pa.

| MyChemicalRomance a răspuns:

1. Raiul...un loc plin de bunavointa, fericire, fluturashi, inimioare, dragoste...si deale
2. In realitate cred ca nu exista "raiul" poate...la cum gandesc eu la mintea mea de fata blonda ar putea sa fie viata viitoare. Adica daca ai fost bun in viata asta, viata viitoare o sa fie super. Daca ai fost rau.s-ar putea sa ajungi ca Justin Bieber(copil copac).

| DozeCuVisse a răspuns:

Cand morii nu simti nimic uiti de tot si nu iti apare o luminita sau ceva de gen cum se zice okey. Mama mea a fost ca si moarta, adica practic ea murisee, dar acum e bine si nevatamata. cand morii eu cred apr sigur nu exista IAD SAU RAI morii si gata nu simti dect o liniste deplina. frunda daca vrei?

| AndraAlexaLove a răspuns:

Mi'l imaginez a fi un loc infinit, in care se intra printr-o poarta mare de aur.Acesta este pe nori, si in el sunt numai oameni imbracati in alb si ingerasi:X.Deasupra este cerul senin:X:X:X
Insa, nu stiu cum e de-adevaratelea...