| PerPum a întrebat:

Ce creme știți care m-ar scăpa de de coșuri, dar coșuri de peste tot (fața umeri...)? Merci!

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Crema se numeste "Dermatolog". :p Daca nu mergi la doctor si nu stii ce ai, cum ai putea sa tratezi? Lasa bazaconiile scrise pe internet de unul si altul care a folosit crema x sau y de la nu stiu ce brand. Mergi la doctor. Petru asta o sa faci analize de sange si posibil sa vrea sa faci si un consult ginecologic dar nu neaparat. Si eu am avut probleme si am luat antibiotice si mi-a recomandat creme.

| Violleta2022 a răspuns:

Apa calda si sapunul, sunt cele mai buen solutii pentru cosuri, care apar din lipsa igienei ori igiena incorect facuta.