| Fragolita a întrebat:

Ce culoare au ochii hazel? Ceva. Caprui cu putin verde? Adica un caprui care bate spre verde? big grin[ Fundaaa love struck ]

Răspuns Câştigător
| Sylvia97 a răspuns:

Ochii hazel sunt nuanta caprui deschis. Adica foarte maroniu in jurul pupilei iar catre margini se tot deschide pana ce devine verde.winking Fundita?

4 răspunsuri:
| Aleeeeeexandra a răspuns:

Ochii hazel : irisul este la exterior maroniu si se face verde spre pupila.

| alina161098 a răspuns:

Eu am ochii hazelwinking

| Silviu_Bodi_1988 a răspuns:

nu stiu dar ai mei au si caprui si verde si albastru si grii si galben rolling on the floor) asa ca nici eu nu stiu ce ochii am, in functie de vreme sau stare o culoare din ele devine mai nuantata