| anonim_4396 a întrebat:

Ce culoare au ochii vostri? Ce culoare va place la sexul opus?

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Caprui,nu tin cont de asa ceva, dar fetele sunt atrase de ochii verzi sau albastri se poate cu lentile, si eu as fi vrut sa o mostenesc pe mama, avea ochii ca cerul

| Drimmero a răspuns:

Am ochii negri, la sexul opus nu stiu ce prefer, nu conteaza, hai treaca mearga as zice ca tot negri sau caprui.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Verzi. Si la a doua intrebare... indiferent.

| Celcestietot a răspuns:

Nu una anume. La sexul opus, violet.

| SilentRain a răspuns:

Căprui,albaștri

| siriusblack98 a răspuns:

Caprui. A doua intrebare o consider idioata. Doar o persoana imatura de genul caprioarelor alintate de 14 ani care viseaza la printi inalti, blonzi si ochi albastrii ar pune vreo insemnatate pe culoarea ochilor partenerei/partenerului.

| oglindasultanului a răspuns:

Amber. negru/gri/alb dar fara albastru

| Nirvanaaa a răspuns:

Sunt verzi happy.Nu, nu pot zice ca am vreo preferința anume.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Verzi.Verzi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde, albastrii sau verzi. Caprui inchis.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Căprui-verzui.Albaştri sau verzi, în special.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am ochii negri, in general prefer ochii mai deschisi la culoare la sexul opus, dar cred ca asta e doar o reflexie a dorintei mele de a avea acea culoare a ochilor, plus ca e o ceva destul de generic, sa iti placa ceea ce este mai rar si deci mai special.(cu toate ca special nu are grad de comparatie, dar ma rog. happy )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai mei sunt albaștri... ușor cenușii.
Și mi-ar plăcea ca el să mă privească cu dragoste, culoarea ochilor e irelevantă.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Albaștrii love struck pff cred că ești o fata tare frumușela, te-as papa toată big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ochii albaștrii îmi plac la sexul opus sunt adorabili