| DyaElla a întrebat:

Ce culoare de ochi va plac? Dar de par? Mai pe scurt cum ati vrea sa aratati?

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am ochii verzi/albaştri şi părul castaniu. Ce să vreau mai mult de atât?
Sunt mulţumită de mine aşa cum sunt.
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Ochi:ador capruii si verdele smarald.nu-mi plac cei albastrii(exceptie Ian Somerhalder love struck)
par:il am saten, si imi ador culoarea, dar cateodata tanjesc dupa roscat happy

preferintele tale care sunt?

| andreeutzaa a răspuns:

Ochii nu pot fi considerati frumosi doar pentru culoare, dar si dupa forma si modul de a privi.Deci nu stiu sa iti zic exact o culoare.Eu una prefer parul brunet sau culoare ciocolatie.Eu acum sunt multumita de cum arat.As vrea doar sa fiu mai inalta happy

| emiitzzy a răspuns:

Ios satena cu ochi caprui :X mi-ar placea sa fiu satena cu ochi albastri ador ochii albastri:X:X

| AliceHappyGirl a răspuns:

Imi place asa cum arat acum. Am ochii albastrii si parul saten deschis. Insa la soare se face blond. Si e natural 100%!

| liiifeiispiiink a răspuns:

Buna!

Mie imi plac foarte mult ochii verzilove struck eu am ochii albastrii si parul saten...dar imi place parul brunet sau roscatlove struck

Sincer as vrea sa fiu roscata sau bruneta cu ochii verzi...laughing

Ai grija de tine! Pa, pa.

| DyaElla explică:

Am auzit cativa/cateva care nu ar shimba nimic la ei.
St de aceiashi parere...Ii multumesc lui Dumnezeu pentru cum arat, insa nu ma bazez numai pe asta in viata, ci mai mult pe Carte si Invataturile pe care le acumulez f usor

| DyaElla explică:

Eu vreau o shuvitza roza sau alba in parwinking

| Alexandra8989 a răspuns:

Par blond,ochii albastrii, ten crem, nas micut
ok
funda?

| estera a răspuns:

Eu sunt multumita de mine, nu vreau mai mult asa m-a facut Dumnezeu ma multumesc

| AnonimGirl_9212 a răspuns:

Eu am ochii negri, sunt satena si cred ca e indeajuns!happy...Dar tu?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt bruneta ca ochi caprui si imi place asa cum sunt cred ca as vrea totusi ochi albastri:X