| LucccyTheGreenMonster a întrebat:

Intrebare pentru baieti.Ce fel de fete va plac? Micute inalte.plinute slabute? Par lung, scurt? Cu tot cu culoare! happyCe fel de ochi? Sa fie mai bogata...mai saraca.cu tot cu GEN pleasee.Mersii.FUNDOI

8 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Pe scurt.
Plinuta,ochii albastri,bruneta.
Restu nu conteaza
Mai ales situatia materiala,asta chiar nu ma intereseaza.
Conteaza sa gandeasca, sa pot sa mai nteleg cu ea, sa pot face o casa cu ea, o familie, un copil(eventual 2 )
Deci sa fie armonie in casa.
Nu doresc nici zana zanelor, dar nici muma paduri.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Îţi dai seama ce le pasă bărbaţilor de culoarea părului, a ochilor şi restul...
Când or să-ţi *** părul şi ochii probabil atunci or să aibă preferinţe.

| Polaris a răspuns:

În formă de hamster.

| denysa10angy11 a răspuns (pentru Polaris):

rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))))))))rolling on the floor))))))))))))) in forma de hamster laughing)))))))))) morrrr laughing)))

| Elvina a răspuns:

Cine te iubeste, te place asa cum esti> slaba sau grasa, cu parul lung sau scurt, bruneta sau roscata, bogata sau saraca.

| TheUnForgiveN a răspuns:

Fata sa fie :foreveralone:

| senstein a răspuns:

Eu am o lista ceva mai lunga:

Sa fie de treaba, sa ma inteleaga cand am nevoie, sa aiba bunul simt, simtul umorului, sa fie dragastoasa, sa nu fie mincinoasa, sa aiba cat de cat capul pe umeri, sa nu fie figuranta, sa nu fie geloasa, carismatica, romantica... frumusica, nici prea bogata nici prea saraca, undeva intre si intre cum sunt eu, ajunge atat, am o lista foarte lunga nu stau sa insir tot, tot.

| alexxxu a răspuns:

De treaba, fara fite, cu simtul umorului blonda sau bruneta ochi verzi:Xpar lung, nu conteaza starea financiara: