| Amalia_8284 a întrebat:

Ce culori va plac? caci vreau sa stiu ce culori se poarta mersi plsss.

9 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Mie imi plac enorm non-culorile, si rosu, mov.
Se poarta acum rosu, mov, galben, roz deschis, verde, nuante de maro, nonculorile, si haine foarte transparente.
Daca esti interesata de moda, sa te uiti la Fashion TV, e foarte interesant.
Bafta!

| aliceinchains a răspuns:

Culorile care ne plac nouă, nu înseamnă că și se poartă. Nu mereu. Mie îmi place albastru și mov.happy

| GuessWho a răspuns:

Culoare mea e ori alb/gri/negru/mov.big grin
uite aici cateva detalii despre ce se poarta:d
Tendinţele de culoare pentru primavara / vara anului 2011 de moda sunt absolut divine şi poate aduce cu siguranta un zambet pe fetele dumneavoastra. Jocul cu culorile, atunci când vine vorba de moda este o necesitate mai ales dacă doriţi să iesiti în evidenţă şi de a atrage atenţia prin stilul tău de moda incredibil.
In anul 2011, tendintele de culoare ofera o mare varietate de culori pentru a alege deoarece, culorile sunt menite pentru a se potrivi noilor tendinţe de moda. Alb, rosu aprins, bej, roz pal şi luminos, galben neon, negru, bleumarin, verde, gri şi tonuri de maro sunt nuanţele acestui sezon.
Alege culori care se potrivesc cu tonul pielii şi cu personalitatea ta, deoarece numai în acest fel poţi să arati si sa te simti fabulos.

| helpu a răspuns:

Albastru,negru si galben. Cele mai faine.

| cryptobiologist a răspuns:

1.Albastru
2.Mov
3.Verde
4.Rosu

| DisforDeea a răspuns:

Eu zic sa porti ce`ti vine bine..nu ce poarta toti happy

| CoolSaku a răspuns:

Negru si alb.

| ღAnonimღ a răspuns:

Buna:*!
Culorile mele preferate sunt Bleu, Albastru Electic si Mov. Anul acesta se poarta Roz-Caprifoi(roz deschis) si Turcoaz. (2011!)
Bye-Bye:*!
Fundabatting eyelashes puppy dog eyes happy?

| DND a răspuns:

Daca este cald afara poti purta ceva mai inchis la culoare, cum ar fi mov, negru, maro, gri etc... iar daca este frig haine deschise: rosu, ros, galben, auriu alb etc... Fundita?