| BrokenAngel a întrebat:

Ce diete / exerciții știți pentru o talie de viespe și un abdomen plat? happy
Rog seriozitate.

2 răspunsuri:
| lolita28 a răspuns:

Intra pe siteul care este scris pe punga de fitness cereale si acolo vei gasi tot felul de exercitii.Ai grija ce mananci si fa mult sport.Ca sa ai rezultate bune mananca fitness creale(dimineata si seara)si fa acele exercitii de pe site.Cu placere. SPER SAMI DAI FUNDITA!

| andru4ro a răspuns:

Buna sunt andreea si vreau sa-ti sugerez o carte care sigur te va face sa slabesti, sa ai un abdomen plat si o talie de viespe. Cartea recomandata de mine este numita"RETETA SANATATII PERFECTE ...SCHIMBA-TI VIATA IN 6 SAPTAMANI "scrisa de Patrick HOLFORD, specialist in nutritie.Te pup si sper sa-ti fie de folos:*:*:*:X:X