| TropicalSun a întrebat:

Ce Disney va placea mai mult? cel vechi cu serialele cu Mickey Mouse, Donald Duck, Snow White etc- sau Disney. ul actual cu Magicienii, Jessie si Hannah Montana? funda pentru argumentul cel mai bun:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel de ieri, nu cel actual. Măcar înainte erau desene educative, din care copiii puteau învăţa ceva. Astea noi sunt comerciale şi inutile copiilor. Cel puţin aşa îmi par mie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate! Desenele din urma erau educative si acum nu mai sunt! Staruri noi, desene prostesti, pacat ca nu s-au pastrat acele desene!

2 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Asta actual.