| anonim_4396 a întrebat:

Ce doreste acest om care urmareste o fata pe net

si oriunde posteaza ea ceva,mai ales poze de-ale ei, apare si el si comenteaza numai in batjocura spunandu-i ca e urata? O urmareste pe toate site-urile unde apare ea si citeste ce posteaza ea ca sa-si bata joc.Totul a pornit de la un cometariu de-al ei la adresa prietenei lui care e fotomodel si despre care ea a spus ca nu e asa de frumoasa.Situatia aceatsa dureaza deja de 3 ani de zile.Nu o uita si nu o slabeste deloc.II tot scrie ca e geloasa pe prietena lui.

11 răspunsuri:
| Fernando9Torres a răspuns:

Baga-i banana in gura(merge si cu un cartof) si zii sa termine cu fazele de carcotas in erectii!

| anonim_4396 explică (pentru Fernando9Torres):

Nu se potoleste! e tampit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai si pe prietena aia a ta de ce o **** grija de prietena lui ala, ca cica "nu arata asa bine"? nu si a putut tine papagalul acasa? Mnah, daca va luati de lume aiurea ce asteptari aveti?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

A facut greseala ca multi altii care se trezesc sa fie rautacioasi pe net!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Spune-i prietenei tale sa isi ceara scuze de la omul ala. Daca e o persoana normala (din pct de vedere psihic, mental, desi nu prea mi se pare deloc) va intelege si o va lasa in pace.Sau sa si ceara scuze de la prietena aluia.Ca e dureros sa iti zica cineva ca arati ca dracu, nu crezi? Deci cam asta ar fi solutia.winking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Asta-i buna! Si-a spus fata parerea si basta! De acum, trebuie sa-i dai in cap? Tu cum de-ti spui parerea aici liber si fara sa tii cont ca deranjezi? Esti obligat sa-ti ceri daca asa gandesti?

| HDR10 a răspuns:

E un carcotas frustrat care nu stie altceva decat sa-si bata joc de ea. Nu ai ce sa-i faci, pana nu va termina. Eventual sa apari cu un alt nume fictiv.

| anonim_4396 explică (pentru HDR10):

Problema e ca se pare ca reuseste sa apara pe toate site-urile unde posteaza ea, asta inseamna ca ii urmareste activitatea printr-un program ilegal.

| ForeverAloneGirl a răspuns:

Poliția e răspunsul.
Dacă te duci la poliție, el poate lua amendă.

| Issa001yss a răspuns:

Pai nu prea imi vine sa cred, 3 ani de zile? Daca e mincuna atunci: nu mai scrie prostii si chestii din astea!
Dar daca e adevarat atunci sa depuna plangere la politie sa faca ceva!

| anonim_4396 explică (pentru Issa001yss):

La inceput, a crezut ca e paranoica dar individul a devenit mai explicit prin mesaje personale scrise la profilul pe care-l avea pe acele site-uri.