| anonim_4396 a întrebat:

Ce e acela "sarut frantuzesc"?! funda pentru raspunsul castigator;-)

Răspuns Câştigător
| Fridăm a răspuns:

E sărutul care implică mai mult decât buzele. Adică intră şi limba în ''joc''. Uite: http://www.youtube.com/watch?v=kdPKBpiNyGw

18 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sa te saruti cu limba

| firefox6 a răspuns (pentru mona):

Iac! cum adica?

| Maddieeee a răspuns:

Cu limba. happy

| nowar a răspuns:

Schimb de saliva.Ce intrebari mai pun si astia mici.straight face

| firefox6 a răspuns (pentru nowar):

Imi plac curiozitatile! :-D

| Samara00 a răspuns:

Sarutul frantuzesc este un tip de sarut romantic sau sexual in care doi parteneri isi ating limbile si le introduc unul in gura celuilalt.

| lelelelelel a răspuns:

Sarut cu limba, adica cei doi isi impreuneaza limbile una in gura celuilalt, destul de scarbos de altfel

| Michiii a răspuns:

Fratilorr sunteti cu totii ironici..Adica e destul de scarbos? laughing Hai serios! :-s. Practit trebuie sa ii introduci limba-n gura si sa te joci cu ea.batting eyelashes Adica pana nu incerci ti se pare scarbos dar nu ewinking.

| firefox6 a răspuns (pentru Michiii):

Sa inteleg ca ai incercat?!

| Madalina_Camen_1998 a răspuns (pentru Michiii):

Schimb de scuipat? Totusi e scarbos rolling on the floor))

| Michiii a răspuns (pentru firefox6):

Mama. Nu cred ca te priveste pe tine.

| Michiii a răspuns (pentru Madalina_Camen_1998):

Am zis cumva schimb de scuipat?
raised eyebrows LOL

| firefox6 a răspuns (pentru Michiii):

Si tu esti nascuta in anul 2000 :-D

| Michiii a răspuns (pentru firefox6):

Problem?!

| firefox6 a răspuns (pentru Michiii):

Era o gluma aia cu "imi plac curiozitatile", dar am auzit de atatea ori ca cica sarut frantuzesc e scarbos altii cica nu e, multe discutii contradictorii pe acest subiect si am vrut sa am si eu o parere. ca m a intrebat cineva ce parere am despre el si eram ca magarul in ceata. asa macar stiu ce sa raspund!

| Michiii a răspuns (pentru firefox6):

Ok. Vorbim pe privat

| firefox6 a răspuns (pentru Michiii):

Nu, nici una. dar si eu sunt tot in 2000 :-D

| Michiii a răspuns (pentru firefox6):

Da-mi acc la cererea de prietenie.