| GulDan a întrebat:

Ce e asa greu sa-mi fac o relatie....ies afara ma duc peste tot dar nu gasesc persoane sa ma bag in seama..adica nu stiu unde sa mai merg sa gasesc mai multe fete... zici ca sunt blestematlaughing si nu mai vine niciodata ziua acea.

2 răspunsuri:
| Madayna a răspuns:

Cati ani ai de iti faci atatea probleme?

| Garielu a răspuns:

Daca vrei sa gasesti o fata du-te in oras plimbat, in general cu masina fac asta baieti sau mai cauta si tu pe facebook niste fete si dale add si incepe sa socializezi cu ele BFT>