| GulDan a întrebat:

Ma simt ca si cum as fi blestemat n-am mai avut prietena de ceva timp.In fiecare zi vad fete frumoase trecand dar nu stiu de ce nu gasesc una si pentru mine.SI nu e ceva gen, lasa ca vine timpul ca deja am 18 ani si la 17 ani nu stiu cum am reusit dar, am avut..eu am fost mai timid cand eram mai mic si na. dar acum sunt dispus! Dar unde sa gasesc una!?

4 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Probabil ca nu te-ai uitat dupa fetele potrivite. este clar ca nu poti sa intri in vorba cu fetele care trec pe langa tine, asta ar fi chiar dubios. dar incearca sa iesi undeva intr-un club sau intr-un pub, unde atmosfera este mai intima si vezi daca gasesti una cu care sa poti intra in vorba. In orice caz pentru o relatie nu trebuie sa cauti o fata frumoasa, trebuie sa cauti o fata cu care sa te intelegi si cu care sa te simti bine, poate ai deja una in cercul tau de prieteni.

| Veromi321 a răspuns:

Trebuie sa fi mai tupeist si mai indraznet. Trebuie sa cunosti anumite lucruri cum sa cuceresti o fata, etc. Totul se invata. Bafta happy

| Cristi94de a răspuns:

Gasesti pe centura cate vrei happy.

| adrybubuok a răspuns:

Nu trebuie sa te agiti degeaba, o sa vina si timpul cand vei avea. poate nu e momentul potrivit acum.