| Vio199 a întrebat:

Ce e atunci, cand ai un var de-al doilea si el te place si il placi si uh. Tine la mine ca la ochii lui din cap si ma apara de orce nimic dar...suntem veri. E ceva ca suntem de-al doilea am vrea sa fim impreuna... dar cum el e de la tara, stiti cum e cu "gura satului". Ce fac dragi TUPeisti?big grin

Răspuns Câştigător
| sonia_6457 a răspuns:

Naspa situatie asta e supoer enervand ca e ruda cu tine waiting eee si pe vremuri se si casatoreau verii stati ascunsi departe de babele barfitoare si vedetiva de ale voastre big grin