| dany31 a întrebat:

Imi puteti da si mie un sfat mie imi place de o fata dar suntem verisori de al doilea si stiu ca ma place de la fracsu si nu vrea sa fie cu mine ca suntemi veri imi puteti sa-mi spuneti cum pot sa fac?

5 răspunsuri:
| eu4you a răspuns:

Dragule,las-o moartaaaa! Nu ai cum sa stai cu verisoara ta! E interzis de la natura! E ca si cum mama ta ar fi amanta unchiului tau!(din partea tatalui, desigur). Incearca sa stai cu alta fata cu care te potrivesti.Incearca sa ti-o scoti din cap! Este imposibil sa stai cu ea! IMPOSIBIL!

| DenniDen a răspuns:

Pai incearca sa ii explici ca uh o placi ft mult si chiar tiai dori sa fiti impreuna si fa-i complimente ajut-o fa-o sa se simta iubita...si o sa vezi ca pana la urma o sa vrea...sa nu te lasi descurajat pentru ca e nu acc are si ea motivele eibatting eyelashes
Bafta:*

| hope2destiny a răspuns:

Am citit in multe locuri ca verii de-al doilea, daca se cupleaza, se pot casatori si pot face copii fara probleme. bine, acum nu cred ca o sa ajungi pana acolobig grin dar ca idee, aceasta relatie e judecata de oameni pe niciun motiv, "gura lumii" e cea care va descurajeaza. ilegal nu cred sa fie ceva... propune-i sa ramana secret fata de parintii vostri si chiar fata de prietenii apropiati. in compania lor purtati-va normal, ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat. in rest, nu pot decat sa-ti zic succes si sa fiti fericiti :*

| Auras95 a răspuns:

Pai...daca sunteti verisori nu cred ca merge...dar daca tu insisti spune-i si tu ca nu conteaza ca sunteti veri si poate o sa ai noroc

| Auras95 a răspuns:

Bft