| anonim_4396 a întrebat:

Ce e cu flacara violet? Am ajuns intr-o dimineata la scoala, Si toti colegii vorbeua si radeau de ceva flacara violeta, pe motiv ca au vazut in seara anterioara la televizor.Eu nu eram atent, si probail am pierdut scena.Imi puteti povesti si mie pe scurt?

1 răspuns:
daniela
| daniela a răspuns:

E o cheti de paranolmal, modul de a indrepta o energie pozitiva sau negativa catre o alta persoana stimulandul intr-un mod favorabil sau nefavorabil. Problema a fost ridicata de Mircea Gioana dupa aloegeri. In timpul ultimri confruntari televizate din campania electorala el sustine ca a fost influentat negativ de "flacara violeta", mai ales ca toti PDL-istii aveau accesorii violet pe ei de la cravate la plovere