| Denysuk_3788 a întrebat:

Peste tot la tv aud de flacara violeta, x s-a imbracat in violet, etc. Ce este cu flacara violet?

Răspuns Câştigător
| kukubau a răspuns:

Mda deci este vorba de o forma de energie care are rol tamaduitor tongue, dar cica ar fi fost folosita si pe post de "arma" tongue pentru a controla masele... o mare tampenie toata treaba dupa parerea mea.

3 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Cica flacara violeta a fost folosita pentru a controla masele.

| Aries90 a răspuns:

Buna intrebare, interesant thinking Ma bucur ca ai pus intrebarea, caci si eu eram nedumerita; mi se spune asa pentru ca am paltonu violet aprins si nu intelegeam de unde au scos`o totsi laughing)