| anonim_4396 a întrebat:

Ce e facebook in afara de un site de comunicare? cum poti sa te folosesti de el mai multe detalii va rog funda

2 răspunsuri:
| emma1love1u a răspuns:

1. un fel de ''galerie '' pentru fotografiile si clipurile tale
2. poti juca jocuri pe facebook
3.iti poti crea o pagina unde sa iti postezi poze clipuri pareri, etc...
funda te rog?

| IreneShyket a răspuns:

Poti afla informatii despre anumite persoane publice sau nu. Sau anumite persoane pot afla informatii despre tine daca le postezi, desigur. Poti alfa anumite stiri, noutati mondene.