| oana2508 a întrebat:

Ce e mai avantajos la cosmote? sa raman la abonament sau sa imi iau cartela?

2 răspunsuri:
| teutzikka a răspuns:

Sa ramai pe cartela am o prietena care are abonament pe cosmote care acum vrea sa ramana pe cartela pentru ca ea nu imi are mesajewinking iti sugerez sa ai pe cartelawinking

| DeNnySsAa a răspuns:

Parerea mea este ca mai bine iti iei cartela, la abonament poti consuma minutele, mesajele si trebuie sa astepti pana iti da altele sad,(acum depinde ce abonament ai ) oricum mai bine iti iei cartela happy:X