| IngaPîrău a întrebat:

Ce e mai bine sa devii medic sau pictor? Multumesc.

12 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Europarlamentar

| crytical a răspuns:

Hmm pompierii is mult mai apreciati.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai sanse enorme sa mori de foame daca te faci pictor, asta e doar un hobby

| OnuOnulică a răspuns:

Eu medic că nu am nici o treabă cu pictatu...tu alege ce vrei eu zic medic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice faci daca faci cu placere iese si lucrul bun...

| Blamely a răspuns:

Asta depinde de tine. E bine să fi pictor dacă te pricepi și-ți place, de câștigat câștigi bine. Doar în viziunea cuiva care n-a avut treabă cu arta de când s-a născut (care aparent sunt mulți) pictor înseamnă muritor de foame.

| Ezeru a răspuns:

Depinde ce iti doresti tu. Ce iti place tie mai mult medicina sau pictura. Tu esti singurul ce po-ti raspunde la intrebarea aceastawinking

| Claudes a răspuns:

Depinde ce iti place tie. Eu as spune medicina, dar daca ai talent, poti incerca si pictat-ul. O seara placuta!

| anedreaeaaa a răspuns:

Daca tu vrei sa te faci pictor sau orice altceva, ar trebui sa fie decizia ta.Trebuie sa faci ce iti place, asta e important.

| Gabi1123 a răspuns:

Medic:Trebuie sa inveti cam in permanenta
Pictor:Trebuie sa ai talent, inspiratie si suflet si putina imaginatie

| Mediocre a răspuns:

Medic.

| amnesia5sos a răspuns:

Lasa pictura sa fie doar un hobby zic eu happy