| chiftelutacrocanta a întrebat:

Daca parintii vor sa fi medic si sa te casatoresti cu o americanca si tu vrei sa fii pictor si sa te casatoresti cu o chinezoaica,atunci merita sa iti sacrifici visul pentru parinti ca sa nu ii superi? Ei au avut probabil un vis,acela de a-si vedea copilul medic casatorit cu o americanca si tu acum vrei altceva, ce e de facut atunci? Merita sa devii pentru ei ceva ce tu nu vrei ca sa nu ii vezi suparati?

10 răspunsuri:
| Speed99 a răspuns:

Bag piciorul, ca oricum nu vreau sa ma casatoresc vreodata. I bet that'll really offend them.

| WaterDrop a răspuns:

Vrei sa bem un suc impreuna Chifte?

Răspuns utilizator avertizat
| Caro34 a răspuns:

Merita sa le faci pe amândouă fiindca se poate! In RO, azi, ne casatorim, stam un an, apoi altul la rand fiindca te lasa ca nu-i faci s.x oral! Daca am avea o alta mentalitate, un caracter frumos etc. ai putea sa fii un pictor medical stralucit si casatorit cu o romanca inteligenta cu care ai fi de invidiat... Parintii sunt fericiti, cand tu ești fericit! Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata nu merita sa iti sacrifivi visul.Pentru nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă copilu' vrea să vândă în Dragonu Roşu, cum să îl refuzi!?

| AndreiWeisz a răspuns:

Ba tu esti pe ceva droguri nasoale, mereu intrebi niste tampenii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreiWeisz):

Sisa la greu laughing

| Gabii04 a răspuns:

Eu as alege sa fac ceea ce vreau nu ceea ce vor părinții...