| Tina139 a întrebat:

Ce este acum la >moda!?(fete)

Răspuns Câştigător
| Rebelicious a răspuns:

Buna!
Acum, a fi la moda inseamna sa fii foarte individual. Sa-ti personalizezi tinutele cu brose, funde, sirete (nu rade big grin) etc.
Se poarta hainele mai lejere, cea mai "acceptata" tinuta fiind tenisi, tricou, blugi si ochelari de soare (cu sau fara o gentuta).
Culorile neon au iesit la inaintare, o piesa neon fiind combinata cu o culoare calma, creeand un contrast.
De asemenea, se poarta stilul putin mai rebel, care a influentat mult.
Exemple:
Colanti rupti, cu funde, cu modele, cu printuri / Tricouri rupte, cu tot felul de modele, culori cat mai "arzatoare", manecile de diferite modele / Pantaloni, la fel ca cele de mai sus.
La accesorii, e moda pe care o ♥ cu multe bratari. Si cercei trebuia sa fie normali, cei cu pene au decazut total. Si beretele sunt dragute, dar e VARA.
Sper ca te-am ajutat!
Funda?

| Tina139 explică (pentru Rebelicious):

Sigur ca funda! Merci mult de ajutor:*:*:*:*

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi ce se mai poartă: www.quick24.ro
Pa, pa.

| Iubibilăă a răspuns:

Se poarta foarte mult culoarea pastel.
Se mai poarta si rochii cu imprimeu floral.
Eu am cu imprimeu de tigru.
Pa, pa.

| LeeMinHo00 a răspuns:

Nu conteaza ce e la moda, conteaza sa te imbraci in ce iti sta bine.