| Asasinul66 a întrebat:

Ce este Junimea și cine mă poate ajuta să intru?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Phaha
eu sunt prietenă bună
cu găbitssu
care e admin
și te scotea
dacă vedea că nu știi nici măcar
despre ce e vorba
ban
nu băgăm pe toată lumea scuze
sunt rea știu mersi adio

| Katherine20 a răspuns:

Junimea este un grup mare de pe facebook unde se postează tot felul de poze amuzante, originale sau copiate de undeva.
Acum sunt tot felul de „grupulețe"cu numele Junimea dar cel original are peste 104k de membrii.
Ca să intrii în grup, trebuie să ai măcar un prieten în lista de facebook care se află deja în Junimea si care te poate da cerere de a te adăuga. Unul dintre managerii grupului va vedea cererea și dacă dorește, te va adăuga în grup.

| aXy99 a răspuns (pentru Katherine20):

Si daca nu ai peste 15 ani, vei zbura la fel de repede cum ai intrat.

| Katherine20 a răspuns (pentru aXy99):

Sunt mulți care au sub 15 ani și sunt in grup laughing

| aXy99 a răspuns (pentru Katherine20):

Intr-adevar, dar daca iti arati ostentativ activitatea, e foarte posibil sa fi banat.